Partnerstwo, dlaczego go nie mam?

miłośćPartnerstwo, dlaczego go nie mam?

Czy jesteś sam, czy jesteś w związku, który Cię nie satysfakcjonuje oznacza to samo: nie masz w swoim życiu prawdziwego partnerstwa.

Z czego może to wynikać?

  • samotność daje Ci złudne poczucie bezpieczeństwa, bo bycie z kimś konotujesz z traumą z dzieciństwa lub poprzednich związków: muszę się dostosować; nie mogę o sobie decydować; nie mogę robić tego, co chcę; mój partner mnie ogranicza; związek to zbyt duża odpowiedzialność i tysiące innych.
  • jesteś w związku, który Cię nie satysfakcjonuje, ale boisz się odejść, bo się straszysz: bo już nic lepszego mi się nie trafi; bo co rodzina powie; bo dzieci to bardzo przeżyją; bo sama sobie nie poradzę; bo zawiodłem i tysiące innych
  • jesteś w związku, który Cię nie satysfakcjonuje, ale nie widzisz, że na prawdziwe partnerstwo blokują Cię Twoje programy. Jeśli cokolwiek denerwuje Cię w Twoim partnerze, masz do niego pretensje, foszysz się, jesteś agresywny/agresywna, czujesz się nieszczęśliwa/nieszczęśliwy to oznacza, że partner uruchamia coś w Tobie, coś czego sobie nie uświadamiasz. Brak prawdziwego partnerstwa nie wynika z faktu jaki jest partner, tylko Twój partner uruchamia w Tobie programy, które pokazują Ci siebie.
  • inne powody absolutnie indywidyualne.

Jeśli chcesz doświadczyć soczystego, inspirującego partnerstwa opartego na bliskości i wspieraniu siebie nawzajem potrzebujesz zacząć od siebie, dotyczy to tak samo singli, jak i osób w związku.

Chcesz zobaczyć programy, które Cię blokują? Zapraszam na bezpłatne seminarium.

Termin: 15.08.2020 w godzinach 12.00-14.00
Miejsce: Borzymy k/Urli.

Rezerwacja miejsca: agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *