Samouzdrawianie

Zaprzyjaźnij się ze swoim ciałem.
 
Jest teraz na Ziemi taki trudny moment, trudny szczególnie dla nas ludzi cywilizacji zachodniej, moment, kiedy stres, frustracja, depresja, energia “nie chce mi się”, agresja i inne zabierają energię i sprawiają, że pojawia się zmęczenie oraz choroby.
A jak pojawia się zmęczenie czy choroby najczęstszą reakcją jest:
 
 • muszę coś z tym zrobić
 • muszę z tym walczyć,
 • znowu moje ciało mnie zawiodło,
 • muszę to pokonać i postawić ciało na nogi,
 • moje ciało jest przeciwko mnie
 • i wiele innych.
 
TWOJE CIAŁO NIGDY NIE JEST PRZECIWKO TOBIE, ale jeśli tak myślisz to tylko pogłębiasz problem.
Ciało odzwierciedla Twój stosunek do siebie. Jeśli jest zmęczone, to oznacza, że to TY na coś tę energię zużyłeś. Problem polega nie na tym, że ciało się męczy, tylko że ludzie nie widzą, na co zużywają energię, a potem mają pretensje do ciała.
A ono naprawdę zawsze robi wszystko, żeby Cię wspierać, więc jeśli nie ma tej energii, jeśli zaczyna chorować to uświadom sobie jak bardzo to, co sobie robisz je obciąża!!!!!!
 
Warsztaty “Zaprzyjaźnij się ze swoim ciałem” mają służyć Wam obojgu. Jeśli Ty nauczysz się języka swojego ciała, zaczniesz rozumieć co je obciąża, to ono natychmiast się odwdzięczy wspierając Cię w tym co robisz.
 
W czasie warsztatów dowiesz się jakie Twoje działania i jaki sposób myślenia wysysa z Twojego ciała energię.
Pokażę proste metody, dzięki którym energia zmęczenia może się znacząco zmniejszyć. Metody, których można używać w codziennym życiu.
 
Dodatkowo będzie można nauczyć się bliskości ze sobą i swoim ciałem jak jest zmęczone. Będzie można uświadomić sobie co pogłębia zmęczenie, a może wesprzeć ciało pomimo zmęczenia. Jak nauczyć się partnerstwa ze swoim ciałem.
 
Zdrowie oraz stan naszego ciała jest naszym wyborem. Jeśli teraz jesteś zmęczony lub chorujesz to oznacza, że nie chcesz sobie dać komfortu czy zdrowia. Są miliony powodów, z powodu których ludzie odmawiają sobie prawa by być zdrowymi, by żyć w rozluźnionym i spokojnym ciele. 
 
Warsztaty pokażą Ci powody braku równowagi w ciele wynikające z programów, które masz w podświadomości. Te programy, dopóki są nieuświadomione, mają ogromną moc, mogą nawet mieć działanie autodestrukcyjne. Uświadomienie ich sobie od razu zmniejsza moc ich działania, a ćwiczenia, które dostaniesz w czasie warsztatów używane na co dzień sprawią, że te programy przestaną działać.
Program warsztatów:
 • skąd się bierze brak równowagi w ciele
 • zdrowy tryb życia, dlaczego czasem bardziej szkodzi, niż pomaga
 • docieranie do indywidualnych, wyłącznie Twoich przyczyn dla których nie masz równowagi w ciele w postaci zmęczenia, choroby, kontuzji czy bólu.
 • czym są elementy samouzdrawiania i jak je uruchomić.
Warsztaty mają formę ćwiczeń, których celem jest docieranie do przyczyn braku równowagi w ciele. Dotarcie do przyczyny, zrozumienie jej i zaakceptowanie otwiera Cię na energię zdrowia.

REGISTER

Rezerwuj wydarzenie

Rezerwuj miejsce
Dostępne Bilety: 4
Bilety Rezerwuj miejsce zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.
Agnieszka Janczewska

Organizer

Agnieszka Janczewska
Phone
604 519 990
Email
agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Date

Kwi 21 - 25 2021
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Cost

2,200.00
Borzymy

Location

Borzymy
Kuracyjna 43, 05-281 Borzymy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *