Warsztaty „Mindfulness” – Trening mindfulness poprzez interakcję z koniem

Jeśli czegoś nie masz, a chcesz w swoim życiu, to znaczy, że sam to blokujesz.
Siła “chcę” ludzkiego serca jest ogromna i jeśli umiesz z niej korzystać doświadczasz obfitości na Ziemi.
Na czym to polega?
Pracujesz z koniem z ziemi, uczysz się, by pokazać mu czego chcesz. W czasie ćwiczeń wychodzą blokady, które stosujesz na co dzień w swoim życiu. Uświadomienie ich sobie sprawia, że przestają Cię blokować.
Czy musisz umieć jeździć ?
Nie jest to wymagane.
Kto poprowadzi warsztaty ?
Agnieszka Janczewska – od 2010 roku zajmuje się zawodowo wspieraniem ludzi w docieraniu do samoświadomości, dzięki czemu mogą żyć na Ziemi z poziomu miłości. Bardzo ważne w jej metodyce jest to, że uczy praktyki, a nie tylko teorii. Warsztaty to przede wszystkim praktyczne ćwiczenia, które potem można przenieść na codzienne życie. Dzięki warsztatom poznajesz siebie, swoje możliwości, ograniczenia, otwierasz się na akceptację, poczucie wartości oraz zaufanie do swoich decyzji.
Jeśli otworzysz się na warsztaty “Trening mindfulness poprzez interakcję z koniem” pokażemy Ci czego i gdzie szukać. Następnie dostaniesz ćwiczenia do zastosowania na co dzień. Będziesz mógł ich używać zarówno do pracy z koniem, jak i do pracy nad sobą, by mieć w życiu to, co chcesz.
Jeśli koń reaguje na Twoje chcę, to tak samo życie na nie zareaguje.
 
Warsztaty będą odbywały się w trybie 2 dniowym (6-7 luty 20201r.) w pięknym, podwarszawskim ośrodku jeździeckim- Stajnia Jadran. Ośrodek ten dysponuje pełną i profesjonalną infrastrukturą jeździecką. Spośród innych stajni wyróżnia się piękną, przeszkloną halą oraz malowniczym położeniem. Natomiast konie, z którymi będziecie współpracować to nietuzinkowe i wyselekcjonowane perełki.

ZAKWATEROWANIE w sąsiadującym Pałacu Alexandrinum obejmuje dwie noce 5-6, 6-7 luty..

 


Date

Lut 06 2021

Wydarzenie zostało zakończone.

Cost

2,000.00
Stajnia Jadran

Location

Stajnia Jadran
Krubki-Górki 16, 05-326 Krubki-Górki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *