O nas

Agnieszka Janczewska

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat.

Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego.

Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby.

Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze. 

WIĘCEJ

Instruktorzy

Piotr (Kuba) Wilamowski

Poznałem Agnieszkę w 2018 na kursie Tanga. Została moją partnerką taneczną, później poprosiłem ją o wsparcie w poukładaniu sobie życia na nowo. Pół roku później przyjęła mnie pod swój dach. Skutkiem czego – pełniąc rolę kucharza –uczestniczyłem we wszystkich warsztatach i jednocześnie miałem „indywidualny tok nauczania”. Z czasem zacząłem wspierać Agnieszkę od strony organizacyjnej. I już po 2 latach intensywnego szkolenia mogę prowadzić własnych klientów. Bynajmniej nie ze sztuki gotowania, tylko ze sztuki świadomego życia. Przez te dwa lata przeszedłem krętą drogę i ogromną transformację. Przekłada się to zarówno na moje życie osobiste, jak i zawodowe. Robię to, co kocham, a nie to co muszę.

A kim jestem poza wspieraniem mojej partnerki, już nie tylko tanecznej?  Przedsiębiorcą.

Kasia Duda

Kasia Duda

Jestem kobietą, która od 2000 roku poszukuje głębszego sensu życia poprzez studiowanie książek o tematyce psychologicznej, filozoficznej, aż po medycynę chińską.
Na pierwszą poważna zmianę w moim życiu odważyłam się dopiero 2012 roku.
Będąc współwłaścicielką rodzinnej firmy przez 17 lat zrozumiałam, iż pieniądze i piękna posiadłość nie są w stanie dać mi poczucia spełnienia w życiu.

Odtąd zaczęły się moje poważne zmiany i eksperymenty w poszukiwaniu pracy, która oprócz profitów przynosiłaby mi przede wszystkim satysfakcję i spełnienie.
W 2018 roku moją uwagę na Fb. przyciągnął wpis Agnieszki Janczewskiej i wkrótce pojawiłam się u Niej na warsztatach trenerskich świadomego życia.

Czas spędzony z Agnieszką sprawił, że poczułam, iż to jest „TO” czego szukałam przez ostatnie 20 lat .Odkryłam, że jestem osobą o dużym potencjale energii i intuicji, które to są pomocne przy pracy z uczuciami i emocjami.

Prowadzę terapię z ciałem i duszą przy pomocy metody SRT, która intuicyjnie wskazuje ścieżkę jak można oczyścić się z negatywnych skutków przebytych doświadczeń życiowych zarówno w obecnym życiu jak i poprzednich wcieleniach.

Prywatnie jestem mamą dwóch dorosłych synów oraz szczęśliwą i spełnioną kobietą w partnerstwie, która odnalazła swoje powołanie i zarazem odmieniła całe swoje życie .

Piotr Gortatowicz

Można powiedzieć, że jestem tak zwanym praktykiem biznesu. Moja przeszłość i teraźniejszość są od 25 lat związane z branżą ubezpieczeń gospodarczych. Pracowałem zarówno dla wielkich międzynarodowych korporacji, jak i dla kameralnych polskich przedsiębiorstw prowadzonych przez pasjonatów – wizjonerów. Kierowałem i zarządzałem zespołami od kilku do prawie dwustu osób. Im dłużej zajmuję się biznesem, tym bardziej interesuje mnie natura ludzka i motywy, dla których ludzie osiągają sukcesy albo walczą z przeciwnościami losu.
Od 2013 roku prowadzę własną firmę zajmującą się między innymi szkoleniami, coachingiem i wspieraniem ludzi w budowaniu ich osobistego szczęścia.
Świadomość z biznesie jest dla mnie projektem i metodą, które skutecznie wyłamują się z kanonicznych schematów. Ma podstawy powszechnie uznawane za naukowe, ale odwołuje się także do intuicji i indywidualności każdej osoby, do jej osobistych cech i  doświadczeń. Przekonałem się – na sobie i na swojej pracy z klientami – że metoda pracy stosowana w tym projekcie jest po prostu
skuteczna.

Więcej o mnie…

Patrycja Markowska-Marzec

Patrycja Makowska-Marzec – z zawodu jestem planistką przestrzenną i analitykiem GIS, po godzinach karmię swoją artystyczną duszę z pędzlem, aparatem lub tabletem w ręku. Odpowiadam za oprawę graficzną wersji tekstowej kursu “Partnerstwo oczami miłości”. Prywatnie debiutuję w roli matki i żony.

Marta Karkosa